Op werkdagen voor 16:00u besteld, morgen in huis
50.000 producten voor in en om het huis
Achteraf betalen mogelijk

Deltas Mama is de allerliefste

Deltas Mama is de allerliefste
€ 12,50
Prijzen incl. btw excl. verzendkosten
Nog maar 4 op voorraad
Apple payIdealKlarnaAmerican expressVisaMastercardPayPalMister cashIban
NederlandOp werkdagen voor 16:00 besteld, dag erna in huis
NederlandVandaag besteld, binnen 1-2 werkdagen erna in huis
Gratis vanaf € 79 - anders € 5,75 - Belgie € 8,50

Productinformatie

Verras Je Moeder met 'Mama is de allerliefste' van Deltas

Ben je op zoek naar een speciaal cadeau voor je moeder? Het boek 'Mama is de allerliefste' van Deltas is precies wat je zoekt. Dit hartverwarmende boek laat je moeder weten hoeveel je van haar houdt en waarom zij de allerbeste is.

'Mama is de allerliefste' is een prachtig boek vol met liefdevolle woorden en illustraties. Het boek is een perfecte manier om je gevoelens te delen en je moeder te laten voelen hoe speciaal zij is. Elke bladzijde straalt warmte en waardering uit, precies wat je moeder verdient.

Dit boek heeft een handig en compact formaat, waardoor het makkelijk in elke tas past. Of je het nu thuis op de salontafel legt of meeneemt voor onderweg, het past altijd perfect.

  • Merk: Deltas
  • Lengte: 20 cm
  • Breedte: 20 cm
  • Hoogte: 1 cm

Of het nu Moederdag, haar verjaardag of gewoon een moment om je liefde te tonen is, 'Mama is de allerliefste' is het ideale cadeau. Je moeder zal dit boek koesteren en er telkens met een glimlach naar teruggrijpen.

Lees meer

Tabel met productinfo

Breedte20 CENTIMETER
Hoogte1 CENTIMETER
Lengte20 CENTIMETER
MerkDeltas

Vragen? Stuur een bericht!

Meer dan 15 stuks bestellen?
OFFERTE AANVRAGEN
Bel ons: 050 2112588